Projekt indywidualny VebaBox

Istnieje ponad 100 standardowych modeli VebaBox. Standardowe rozwiązania są dostępne praktycznie dla wszystkich najpopularniejszych marek pojazdów. Oczywiście może się zdarzyć, że Twoje potrzeby są inne. Nie jest to problem dla Veba, ponieważ oferujemy również modele profilowane, wg indywidualnych wymagań

Przykłady modeli indywidualnych

Veba stworzyła w ostatnich latach kilka projektów indywidualnych VebaBoxów. Dzięki temu możesz na przykład pomyśleć o kontenerach z różnymi przegrodami do chłodzenia. Kolejnym przykładem jest śmieciarka z VebaBox. Grupa Van Kaathoven z St. Oedenrode może w ten sposób transportować odpady organiczne z zabezpieczoną temperaturą.

Innym klientem, dla którego Veba stworzył specjalne rozwiązanie jest Ecars. We współpracy z klientem stworzyliśmy zamrażarkę z zerową emisją. Ta zamrażarka spełnia wszystkie surowe wymagania ochrony środowiska XXI wieku.

Zamów wycenę

Jesteś zainteresowany indywidualnym rozwiązaniem VebaBox i chcesz wiedzieć jaki jest koszt i czas realizacji? Dla nas, każde indywidualne rozwiązanie jest wyzwaniem. Podaj nam swoje szczególne wymagania, a wtedy skontaktujemy się z Tobą.