Modele XL VebaBox

Modele XL pasują do pojazdów takich jak Boxer, Sprinter, Master i Ducato. Te duże modele są stosunkowo nowe w naszym programie dostaw. W maju 2010 r. wprowadziliśmy pierwszy model o długości prawie 6 metrów i 4 palet. Wyobraź sobie co to może oznaczać dla Twojego transportu towarów mrożonych.

Zalety VebaBox XL

Dzięki VebaBox XL, nie musisz już wykonywać zabudowy pojazdu dostawczego łącząc serię inwestycji. Nadeszła rewolucja w transporcie towarów mrożonych. Oto zalety XL:

  • Inwestycja, którą można wykorzystać w kilku samochodach, a nie w jednym
  • Zastępuje chłodnie w kategorii do 3,5 T DMC
  • Chłodzi także podczas postoju dzięki ładowarce akumulatora, która jest na wyposażeniu opcjonalnym
  • Nie wymaga żadnych modyfikacji w Twoim pojeździe

Przyszłość transportu chłodniczego

VebaBox jest oszczędnym rozwiązaniem dla biznesu, który wymaga chłodni. Zamiast inwestować w tradycyjną konwersję, można łatwo zamontować kontener chłodniczy w samochodzie dostawczym. Gdy przedsiębiorca chce skorzystać z tradycyjnego transportu, chłodnię można wymontować z samochodu i ustawić chłodzenie z sieci 230 V. Niesamowite jest dla nas to, że dotychczas znane chłodnie zostały szybko zapomniane. VebaBox oferuje elastyczne rozwiązania, w których nawet poszczególne części są bardziej opłacalne. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszych informacji.

Czy chcesz otrzymać więcej informacji o modelach VebaBox XL?