Popularne pytania

Najczęściej zadawane pytania można znaleźć poniżej. Jeśli masz inne pytania, na które nie znalazłeś odpowiedzi, skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego, lub zadzwoń: +31 (0) 413 269300

Nie, VebaBox jest zaprojektowany w taki sposób, że nawet przy największym modelu, pobór mocy jest minimalny, tak że może być on zainstalowany bez zmian alternatora lub akumulatora (Veba jest w stanie dostarczyć większe modele, jeśli jest to wymagane, ale w tym przypadku regulacja alternatora musi być omówiona)
VebaBox COOL został przetestowany w celu osiągnięcia zadanej temperatury w ciągu 20 minut, zanim przeszedł naszą aprobatę.
Tak, VebaBox jest wykonany z materiałów syntetycznych, które mogą być czyszczone standartowymi środkami myjącymi.
Tak, może. Prosimy przy zamówieniu, aby wskazać, czy drzwi boczne mają być zainstalowane po lewej czy po prawej stronie. Jest też możliwość zainstalowania 2 drzwi bocznych w razie potrzeby. Dodatkowa cena zostanie wykorzystana na drzwi boczne. Mówiąc o lewej stronie rozumiemy lewą stronę widoczną z tyłu pojazdu.
Średnio, samochód powinien jechać dwa razy tyle niż stać na parkingu aby zachować baterię Power Pack w pełni naładowaną. Tak na przykład 2 godziny jazdy i 1 godzinę parkowania. Jeśli się krótkie wycieczki i parku stosunkowo długi okres, będziemy dostarczać tych sytuacjach szybkie układ ładowania. Jest to specjalny rozwinięty system przez Veba więc jesteś w stanie zaparkować dwa razy tyle, zamiast jazdy (tak dokładnie odwrotnie) Zapytaj o to na swoją sprzedawcy lub Veba
Tak, każda firma nadwoziowa może zainstalować półki i inne akcesoria. Jeśli trzeba Veba może się tym zająć.
Tak, jest to możliwe. Wielu z naszych klientów (nadwoziowców) dostarcza akcesoria do tych celów. Zapytaj o to w swojego sprzedawcę. Jeśli wymagane Veba może zająć się w dostarczaniu wózeka do VebaBox.
Nie przy użyciu zestawu elektrycznego. W zestawie są oddzielne przekaźniki (w zależności od napięcia), które automatycznie włącza lub wyłącza VebaBox kiedy silnik samochodu jest włączany lub wyłłaczany. Wszystkie VebaBox są zaprojektowane w taki sposób, że podczas jazdy konsumpcja energii jest w stanie całkowicie ładować baterię.
Tak, wszystkie VebaBox są zaprojektowane w taki sposób, że zużycie energii przez wszystkie pojazdy użytkowe dostępne w Holandiinie powodują problemów dla pracy alternatora i akumulatora.
Tak, Veba lub Twój sprzedawca pojazdu użytkowego instaluje i kalibruje wszystkie znane marki sprzętu do rejestracji temperatury. Jeśli wymagane Veba może dostarczyć własną niedrogą drukarkę temperatury, wbudowaną w VebaBox lub w oddzielnej obudowie umieszczonej w kabinie kierowcy.
Tak, jest to możliwe. Należy uznać, że całkowita objętość nie przekraczająca 4000 litrów nie wymaga żadnej ingerencji w alternator czy akumulator.
Tak jest to możliwe. Prosimy o kontakt z nami lub jednym z naszych sprzedawców. Będziemy mieli przyjemność pokazać kilka przykładów.
Tak, jest to możliwe, ale VebaBox COOL nie może chłodzić. VebaBox Freeze można regulować w zakresie od -18 ° C do + 10 ° C a VebaBox COOL może być regulowany w zakresie od 0 ° C do + 10 ° C.
Tak, to możliwe. Prosimy o kontakt z jednym z naszych sprzedawców lub z VebaBox Nederland. Zaprosimy Państwa chętnie do zwiedzenia naszej fabryki, gdzie montujemy średnio od 30 do 50 VebaBox.
Tak, jest to możliwe. 75% naszej sprzedaży są wykonywane przez firmy leasingowe. Ogólnie VebaBox jako akcesoria są wynajmowane wraz z samochodem. W większości przypadków po wygaśnięciu umowy VebaBox będzie Twój. VebaBox ma własną firmę, która leasinguje sam sprzęt. Oznacza to, że nie ma potrzeby wynajmu samochodu. Leasing VebaBox jest już możliwy od 80 do 100 Euro miesięcznie. Zapytaj o wniosek leasingowy.
W tej części serwisu jest moduł zamówienia. Tutaj możesz określić model i automatycznie otrzymasz ofertę. W tej części serwisu można poprosić o specyfikacje VebaBox. Po wypełnieniu danych VebaBox i opcji oraz podaniu swojego adresu e-mail otrzymasz wygenerowaną automatycznie ofertę z projektem 2D i 3D w treści e-maila. Oczywiście, można skontaktować się z nami celem umówienia się na wizytę kogoś z naszego fachowego personelu. Kliknij tutaj, aby umówić się na spotkanie.
Pierwszy VebaBox zostały wyprodukowany w 1988 roku i miał swoją 5-tą generacje w 2009 roku, więc mogą one pozostać na kilka okresów, nawet więcej. Czas trwania życia jest oczywiście kwestią użytkowania i zależy w jaki sposób używasz Box, jako wytyczną można korzystać z danej informacji. Aby uzyskać więcej informacji lub odniesień do tych pierwszych użytkowników prosimy o kontakt do VEBA.
Tak, sposób VebaBox jest zaprojektowany i produkowany aby zapewnić łatwy montaż przy użyciu zestawu elektroinstalacyjnego, ramy montażowej i tylko za pomocą wkrętaka i szczypiec. Można to zrobić przy minimalnej wiedzy technicznej.
Tymczasem jest ponad 100 instalatorów, którzy mają doświadczenie z VebaBox. Są oni w stanie zamontować Box szybko i bezpiecznie. Zaletą jest to, że można polegać na instalatorze (w danym regionie) w przypadku problemów.
Czas montażu jest dokładnie określony i uzależniony od zastosowania ramy montażowej i zestawu przyłącza elektrycznego. Jest to od 6 do 8 godzin (bez doświadczenia) i od 4 do 6 godzin (z doświadczeniem).
Ze względu na wysoką wydajność chłodniczą VebaBox w porównaniu z furgonem chłodniczym emisja ciepła w przestrzeni ładunkowej jest minimalna. Jest pewne, że temperatury w przestrzeni ładunkowej nie przekracza więcej niż 5 stopni gdy VebaBox chłodzi na pełnej mocy. Na ogół nie będzie to problemem, ponieważ wiadomo, że funkcje VebaBox działają bez problemu do 40 ° C / + 45 ° C na zewnątrz. Jednak przez intensywne promieniowanie słoneczne, temperatura w samochodzie może wzrosnąć zwłaszcza, gdy samochód jest zaparkowany w słońcu i całkowicie zamknięty podczas chłodzenia. Temperatura w praktyce w czasie podróży nie podniesie zbyt wiele ze względu na naturalną wentylację w przestrzeni ładunkowej. Wprowadzamy również kolejną bezpieczną zasadę: Tylko jeśli VebaBox ma utrzymać chłodzenie, gdy samochód parkuje (jedna z zalet w porównaniu do furgonu chłodniczego) rekomendowane ** jest zastosowanie wentylatora dachowego sterowanego termostatem. Wentylator dachowy zakupione wraz z dodatkową baterią Power Pack. Zasilanie dla VebaBox podczas parkowania zapewnione jet z baterii Power Pack. Wentylator dachowy zostanie podłączony do baterii Power Pack, aby zapewnić bez żadnego problemu (gdy silnik jest wyłączony) funkcjonowanie wentylatora dachowego. ** Termostatyczny wentylator dachowy oznacza, że będzie to włączyć / wyłączyć za pomocą termostatu, gdy wzrośnie temperatura w przestrzeni ładunkowej. Veba dostarcza standardowe termostaty do tego celu, który może być łatwo podłączony do wentylatora dachowego. Zobacz także termostat do wentylatora dachowego.
VebaBox produkowany jest z zachowaniem normy ISO 9001-2000. Jeśli wymagane są certyfikaty kalibracji RVA, HACCP oraz certyfikaty i świadectwa ATP CE mogą być one dostarczone.