Serwis i gwarancja

Wysoka jakość i niezawodność są istotne dla VebaBox. Gdyby miało dojść do nieprzewidzianej sytuacji i problemu z kontenerem chłodniczym, można go szybko rozwiązać. Otrzymujesz dwuletnią gwarancję na swój VebaBox i możesz korzystać całodobowo z naszego serwisu.

Funkcja chłodzenia nigdy nie zawodzi

Praktycznie nie ma możliwości, że funkcja chłodząca w Twoim VebaBox zawiedzie. Każdy kontener mrożący jest wyposażony w kilka kompresorów chłodzących. Gdyby zawiódł jeden, zawsze jest drugi kompresor. VebaBox zachowuje swoją temperaturę, nawet przy jednej czwartej mocy. Daje ci to wystarczająco dużo czasu, aby znaleźć rozwiązanie, bez stresu.

Wada? Przyczynę można szybko znaleźć

Główna jednostka kontrolna VebaBox pokazuje status sytuacji i części za pomocą szeregu kolorowych lampek LED. Gdy coś nie działa widać to od razu. Przy użyciu karty rozwiązywania problemów technik widzi natychmiast, który moduł wymaga wymiany.

Naprawy przeprowadza się łatwo

Dzięki modułowej budowie całości (moduły wewnętrznie połączone) wszelkie prace naprawcze można przeprowadzić w każdym warsztacie bez konieczności dojazdu do specjalistycznego punktu napraw. Wszystkie 16 komponentów, z których składa się kontener chłodniczy można wymienić przy pomocy szczypiec i wkrętaka.

Szkolenie techniczne

Czy chcesz obsługiwać swój VebaBox samodzielnie? Veba oferuje szkolenia na miejscu. Trwają dwie godziny, dzięki którym będziesz w stanie samodzielnie obsługiwać swój VebaBox. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszych informacji.