Zalety VebaBox

VebaBox jest jedną z innowacyjnych spółek w przemyśle samochodowym w ostatnich latach. Zalety VebaBox w porównaniu do tradycyjnego samochodu chłodniczego są tak liczne, że VebaBox podbiła już 30% tradycyjnego rynku tradycyjnych izoterm (mniejszych) od momentu Targów samochodów użytkowych w październiku 2007 RAI w Amesterdamie. Stowarzyszenia branżowe i producenci twierdzą, że VebaBox to rewolucja na rynku małych samochodów chłodniczych. Kolejnym zjawiskiem, które pojawiło się równolegle i jest wynikiem tej rewolucji, jest spadek wartości tradycyjnych samochodów chłodniczych. Zalety, poza oczywistymi, są wymienione niżej.

Zachowanie wartości samochodu i zachowanie chłodzenia

Samochód pozostaje w swojej oryginalnej formie, więc jego wartość handlowa nie zmieni się, a wartość chłodzenia (VebaBox) zostaje zachowana, przy czym można kontener przenieść do innego samochodu (średni cykl życia VebaBox wynosi 10 lat lub więcej) (kilka lat używania tradycyjnej izotermy znacznie zmniejszy wartość samochodu)

Chłodzenie trwa podczas postoju samochodu

VebaBox chłodzi nawet przy wyłączonym aucie (jeśli jest zainstalowany akumulator Veba Battery Power Pack)

Niezawodność i moc dzięki silnikom chłodzącym

VebaBox jest bardziej niezawodny, niż tradycyjna izoterma, ponieważ jest wyposażony w kilka silników chłodzących, które zapewniają więcej mocy chłodzącej

Serwis w każdym warsztacie samochodów użytkowych

Technologia instalacji VebaBox polega na zastosowaniu 6 komponentów i przemiennych przełączników. Dzięki temu serwisowanie w specjalistycznych certyfikowanych warsztatach, jak w przypadku samochodów chłodniczych nie jest już konieczne. Można serwisować w każdym warsztacie i trwa to od 15 minut do pół godziny.

Pełne wykorzystanie przestrzeni ładunkowej

Ponieważ VebaBox występuje w ponad 100 modelach, przestrzeń ładunkowa każdego samochodu może być wykorzystana w pełni. W porównaniu do samochodów chłodniczych – ta sama rzeczywista przestrzeń ładunkowa.

Zawsze dobra inwestycja na przyszłość

Dzięki “Sieci Okazji VebaBox” w całej Europie dystrybutorzy VebaBox (ponad 300) będą kupować i oferować okazyjne modele. Jeśli interesuje cię większy, lub mniejszy model, po wielu latach Twój VebaBox nadal będzie miał dużą wartość. Jest to możliwe tylko dzięki dużej mocy produkcyjnej VebaBox od 500 do 800 rocznie i sprzedaży w całej Europie (Sieć Okazji VebaBox jest dostępna tylko u twojego dystrybutora. Zapytaj o nią).